+420 774 567 264
claudia@simplyinlove.cz
Follow:

Koordinace půldenní

Chcete, aby ten nejdůležitější okamžik a veškerá organizace kolem něj proběhla hladce a bez problémů? Využijte naší služby půldenní koordinace. Dohlédneme na to, aby vše proběhlo podle Vašich představ! Před obřadem, středobodem Vašeho svatebního dne, vyyřídíme vše s dodavateli, uvítáme hosty, rozdáme myrtičky, květiny a flower náramky, vytvoříme špalír a nachystáme hlavní aktéry na svá místa. Nezapomeneme také zkontrolovat, že všichni mají vše, co je potřeba. Pomůžeme ale i s koordinací po obřadě, ať už se jedná o organizaci focení skupinek, zvyků a případných přejezdů na místo hostiny. Nakonec hosty usadíme k slavnostní tabuli podle připraveného zasedacího pořádku.

Koordinace celodenní

Pokud potřebujete pomoci nejen s organizací u obřadu, vytvořením harmonogramu a usazením hostů ke slavnostní tabuli, vše další jsme schopni zajistit v rámci balíčku celodenní koordinace. Tedy zvládneme koordinaci dalších důležitých bodů a tradic jako je krájení svatebního dortu, první novomanželský tanec, hry nebo půlnoční překvapení v podobě prskavek či čehokoliv jiného.

Svatba na klíč

V případě, že jste velmi pracovně vytížení nebo nechcete mít žádné starosti s přípravami Vaší svatby, přenechte vše na nás. Zorganizujeme a zkoordinujeme Váš celý svatební den, zajistíme veškeré dodavatele, budeme přítomni na schůzkách, vybereme společně vše od šatů, sladkostí, designu tisovin až po nejmenší detail jako jsou monogramy iniciál na ubrouscích. Navrhneme Vám celkový stylový svatební koncept, který bude připraven jedinečně pouze pro Vás.

Stylový koncept

Není nic krásnějšího než stylově a barevně sjednocená svatební výzdoba, která Vám bude šitá na míru a zohlední například i to, jací jste, co máte rádi a co se k Vám hodí. Navrhneme Vám koncept, který bude propojen ve všech sférách a bude tak vytvářet ucelený dokonalý dojem, na který Vy ani Vaši svatební hosté nezapomenete.

Částečné zajištění dodavatelů

Některé dodavatele jste si již sami vybrali a rezervovali, ale chcete pomoci se zajištěním dalších? V tom případě je zde možnost částečného zařízení některých dodavatelů. Začneme výběrem několika variant vhodných na Váš svatební den, poté zrealizujeme schůzky, na kterých si domluvíme detaily průběhu svatebního dne, časy příjezdů a další důležité a potřebné informace. V den svatby spolu s dodavatelem vzájemně spolupracujeme tak, aby vše probíhalo dle Vašich představ, a nakonec se postaráme i o komunikaci po svatebním dni. Jsme schopni Vám zajistit dodavatele na květiny, prstýnky, tiskoviny, šaty, oblek, catering, místo, sladké, svatební dopravu, ubytování, hudební doprovod k obřadu i party nebo jedinečný program a v neposlední řadě nabídneme i pomoc se zařízením oddávajícího či faráře. Prostě vše, na co si jen vzpomenete. Vybíráme pouze z ověřených dodavatelů, za které se můžeme zaručit, protože pro naše klienty chceme jen to nejlepší.

Odborné konzultace

Rádi byste se poradili o svém svatebním dni s někým, kdo tomu rozumí a kdo se Vám bude snažit upřímně poradit tak, aby rady byly prospěšné především pro Vás? Nevíte si rady se sestavením reálného svatebního budgetu nebo časového harmonogramu? Obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme bez nutnosti využití dalších služeb.

Instalace a deinstalace dekorací

V případě, že nechcete Váš neopakovatelný den strávit pracným dekorováním svatebního místa a zároveň den poté náročnou deinstalací, svěřte tyto povinnosti nám. Rádi se postaráme o tyto činnosti, které jsou na pohled velmi jednoduché, ale v praxi se jedná o několikahodinový zdlouhavý proces. Místo na obřad, hostinu či tematické koutky s radostí nazdobíme dekoracemi z naší půjčovny nebo i v kombinaci s Vašimi vlastními.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://simplyinlove.cz/wp-content/uploads/2020/01/2019-07-27_NicoleLukáš_1485.jpg); }